Избранное На главнуюНа главную

ЧЕРКАССЫ :: КУЛЬТУРА :: НОВОСТИ

Черкаси запрошують на фестиваль каменюЧеркаси запрошують на фестиваль каменюЧеркаси вчетверте запрошують на фестиваль кам’яних скульптур «Живий камінь», який стартує 12 серпня в парку «50-річчя». Щороку майстри дарують місту нову алею скульптур. Цього разу вирішили попрацювати над спортивною тематикою.

По завершенню фестивалю вулиці міста, а також території дитячо-юнацьких спортивних шкіл, прикрасять М’яч, приурочений до Євро-2012, Веслувальник, Бігун, Боксер, Баскетболіст, Борець, Гімнаст, Фехтувальник, Стрілок та Велосипедист.
Творитимуть митці зі всієї України, а також буде скульптор із іншої країни. Цього року організатори робили ставку на митців з інших міст.
– Ми вирішили на кожному фестивалі знайомити черкасців з новими творчими особистостями, тому й запросили більше скульпторів з інших міст України, – розповідає начальник управління культури та туризму Валентина Шепецька.
Місцевих митців запросити лише трьох, серед яких Владислав Демйон, Микола Дзеціна та Дмитро Бур’ян. Зі столиці завітають Єгор Зігура, Владлен Караченцев і Олександр Кутовий, Львів представлять Андрій Дацко і Антон Лубій, Полтаву – Сергій Олешко. Буде серед чоловічої компанії й одна жінка, майстриня із Польщі Анна Росінська.
Фестиваль триватиме з 12 до 27 серпня у парку «50-річчя». Відкриття заходу – 12 серпня о 20.00.

Довідка: темами попередніх фестивалів кам’яних скульптур були «Кам’яні фонтани», козацька та етнотематика й одвічна тема кохання.


http://www.rada.cherkassy.ua/ГОРОСКОП:
Loading...
РЕКОМЕНДУЕМ САЙТ:


...