Избранное На главнуюНа главную

ЧЕРКАССЫ :: КУЛЬТУРА :: НОВОСТИ

На черкаських вулицях тренуються... спокушати чоловіків. - Черкассы : Культура

На черкаських вулицях тренуються... спокушати чоловіківШановні чоловіки, якщо в Черкасах прямо на вулиці до вас підходитимуть дівчата і даруватимуть квіти чи просто посміхатимуться – не дивуйтесь. Річ у тім, що в обласному центрі відкрилися нові курси, де одиноких і невпевнених у собі представниць прекрасної статі навчають зваблювати чоловіків. І таким чином конкурсантки практикуються.

21 Июля 2011. Разместил: elitrusikom. Прочитано (2). | Читать дальше...

Реконструкция по плану. - Черкассы : Культура

Реконструкция по плануКак сообщило ИА "Контекст-Черкассы", работы по реконструкции Соборной площади в Черкассах продолжаются согласно графику, поэтому ко Дню независимости в Черкассах откроют обновленную центральную площадь города.

21 Июля 2011. Разместил: elitrusikom. Прочитано (0). | Читать дальше...

Спортивно-оздоровчий табір «Вулкан» двадцять п’ятий раз відкрився для дітей. - Черкассы : Культура

Спортивно-оздоровчий табір «Вулкан» двадцять п’ятий раз відкрився для дітейДругий рік поспіль спортивно-оздоровчий табір на базі юних моряків, що в с. Свидівок, приймає дітей. Торік мерія міста, відремонтувавши і оновивши базу, почала проводити там оздоровлення для юних спортсменів Черкас.

21 Июля 2011. Разместил: elitrusikom. Прочитано (1). | Читать дальше...

Олексій Мартиненко з Чигирина переміг у дуеті на «Голосі країни. - Черкассы : Культура

Олексій Мартиненко з Чигирина переміг у дуеті на «Голосі країни»10 липня пройшов вирішальний вокальний бій між останніми дуетами в командах кожного тренера телешоу «Голос країни», а після нього ще одне випробування – раунд «на виліт». У командах залишилось по шість кращих вокалістів.

19 Июля 2011. Разместил: elitrusikom. Прочитано (0). | Читать дальше...

Спорт – нова тема традиційного черкаського фестивалю кам’яних скульптур. - Черкассы : Культура

Спорт – нова тема традиційного черкаського фестивалю кам’яних скульптурФестиваль кам’яних скульптур «Живий камінь» відбудеться у серпні в Черкасах. Уже вчетверте майстри зі всієї України та із закордону витешуть для міста фігури із каменю. Темою цьогорічного «Живого каменю» організатори обрали спорт.

15 Июля 2011. Разместил: elitrusikom. Прочитано (0). | Читать дальше...

Душевна авторська пісня лунатиме в серпні в Черкасах. - Черкассы : Культура

Душевна авторська пісня лунатиме в серпні в ЧеркасахШість серпневих вечорів у парку «50-річчя» у Черкасах відбудуться під супровід душевної авторської пісні. Уже вчетверте в місті відбудуться Співочі вечори, які традиційно проводяться із фестивалем кам’яної скульптури «Живий камінь».

15 Июля 2011. Разместил: elitrusikom. Прочитано (1). | Читать дальше...

У черкаських бізонів з’явиться нове житло. - Черкассы : Культура

У черкаських бізонів з’явиться нове житлоУ черкаському міському зоопарку активно діє програма «Візьми опіку над твариною». На сьогодні 5 тварин закладу мають опіку від приватних фірм, редакцій газет, міських депутатів тощо. До списку меценатів може приєднатися кожен.

15 Июля 2011. Разместил: elitrusikom. Прочитано (0). | Читать дальше...

<< Пред. 1 2 След. >>

ГОРОСКОП:
Loading...
РЕКОМЕНДУЕМ САЙТ:


...