Избранное На главнуюНа главную

ЧЕРКАССЫ :: СПОРТ :: НОВОСТИ

До Умані завітав професіональний футбол

На стадіоні «Іллічівець-Умань» відбувся перший із двох матчів плей-офф за право наступного сезону виступати в першій лізі чемпіонату України. Стосунки з’ясовували команди, які в другій лізі посіли другі місця в своїх групах – ФК «Суми» та ФК «Полтава».

Перед початком поєдинку футболістам та тренерам команд вручили срібні медалі першості. А далі була гра. В першому таймі більше атакували полтавці, наставником яких є колишній тренер «Дніпра» Анатолій Безсмертний, а у складі – кілька добре відомих черкаським уболівальникам імен: Бессалов, Синьогуб, Скороход. Утім, до перерви глядачі забитих м’ячів не побачили. А на самому початку другого тайму нападник ФК «Суми» Саїд Белмохтар протягом чотирьох хвилин двічі вразив ворота суперників. Надалі, попри всі намагання полтавських футболістів, рахунок так і залишився незмінним – 2:0. Таким чином, 15 червня також в Умані місце в першій лізі на наступний сезон розіграють ФК «Суми» та 16-та команда першої ліги «Енергетик» із Бурштина.