Избранное На главнуюНа главную

ЧЕРКАССЫ :: СОБЫТИЯ :: НОВОСТИ

Сквер “Юність” ніхто забудовувати не збираєтьсяСквер “Юність” ніхто забудовувати не збираєтьсяДиректор КП “Дирекція парків”, депутат Черкаської міської ради Олександр Радуцький спростував чутки про те, що ніби на території скверу “Юність” збираються розпочинати будівництво. Він переконаний, що таку брехливу інформацію розповсюджують ті, хто хотів би, щоб у Черкасах не розвивалися зелені зони, щоб панував той безлад, який був у парках і скверах п’ять років тому.

Із подібними чутками Олександр Радуцький зіштовхується протягом останніх п’яти років – відколи було створене КП “Дирекція парків”.
— Я вже давно не звертаю уваги на такі побрехеньки, а спокійно продовжую займатися своєю роботою: розвивати паркову інфраструктуру міста, збільшувати кількість зелених зон, встановлювати нові атракціони, — говрить Олександр Романович.
Щодо скверу “Юність”, то, за його словами, рішенням сесії Черкаської міськради цей сквер було НЕ знято з переліку природозаповідних територій, а позбавлено надання йому меж. “Дирекція парків” уже зробила проектну документацію щодо надання цих меж і нині займається проведенням вимірів зелених зон Черкас, які перебувають на балансі підприємства. Стосується це і “Юності”. Такий підхід надає можливість уникнути виконання подвійної роботи.
Директор “Дирекції парків” повідомив, що зараз на території “Юності” облаштовують клумби, проводять обрізку кущів і стрижуть газони. Незабаром там з'явиться безкоштовний WI-FI-інтернет.


http://www.rada.cherkassy.uaГОРОСКОП:
Loading...
РЕКОМЕНДУЕМ САЙТ:


...