Избранное На главнуюНа главную

НОВОСТИ :: СОБЫТИЯ :: КОММЕНТАРИИ

"Тарифи на тепло для черкащан завищені на 20 %", – голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук«Черкаситеплокомуненерго» заявило про готовність піти назустріч черкащанам. Наразі обговорюється можливість зниження тарифів до 20%. Про це інформує голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук

За його словами, область має ще одного теплопостачальника міста – Черкаську ТЕЦ, яка перебуває в оренді ПрАТ «Черкаське хімволокно» і яке досі не відреагувало на заклики щодо зниження тарифу.

- Фінансово-господарська діяльність ТЕЦ здійснюється лише задля отримання прибутку для її орендарів.

Підприємство фактично експлуатується на зношення. З моменту оренди не провели жодних капітальних поліпшень чи модернізації котлів, - відзначив Сергійчук.

На сьогодні в рамках 5-ти кримінальних проваджень ГСУ Нацполіції та СБУ проводиться слідство щодо фактів крадіжок грошових коштів в особливо великих розмірах посадовими особами ПАО «Черкаське хімволокно», штучного завищення затрат під час доставки вугілля з-за кордону, закупки ТМЦ, реалізації інвестиційних і ремонтних програм, а також фінансуванні терористичних організацій ЛНР-ДНР.

- Відповідно до отриманої інформації, їхній чистий прибуток становить до 25 доларів США з кожної тонни вугілля. Державна екологічна інспекція ще рік тому встановила численні порушення щодо безконтрольності викидів забруднюючих речовин та порушення вимог щодо поводження з відходами. Ці порушення досі не усунуто.

Не дотримується температурний режим на постачання гарячої води – замість потрібних 55 градусів фактично подається 46 – 49 градусів. Врешті, з початку року підприємство накопичило борг перед НАК «Нафтогаз» в сумі 240 млн. грн. При тому що сплата населення за надані послуги складає 98%. Тому я бачу один вихід: щоб знизити тарифи для населення і бюджетних установ на 20% та зберегти майно підприємства.

Мусимо поставити питання про розірвання договору оренди цілісного майнового комплексу Черкаської ТЕЦ з ПрАТ «Черкаське хімволокно» і передати її до комунальної власності міста Черкаси, - додав очільник ОДА.ГОРОСКОП:
Loading...
РЕКОМЕНДУЕМ САЙТ:


...