Избранное На главнуюНа главную

НОВОСТИ :: СОБЫТИЯ :: КОММЕНТАРИИ

Платити чи ні: що робити, якщо за лікування Covid-19 вимагають грошіУ МОЗ закликають українців не мовчати про випадки, коли за лікування Covid-19 лікарі державних клінік вимагають гроші. Якщо подібне вже сталося, головний санлікар України Віктор Ляшко радить дзвонити на телефони гарячої лінії Національної служби здоров'я. Про це він повідомив в інтерв'ю виданню "Радіо Свобода".

Лікування Covid-19 на стаціонарі в українських державних клініках — безкоштовне. Препарати для пацієнтів закуповують за бюджетні кошти. Якщо ж платити за все змушують з власного гаманця, головний санітарний лікар радить телефонувати 16-77. Це гаряча лінія Національної служби здоров'я. У кожному з регіонів відомство має свої підрозділи. Там і повинні розібратися, чому ліки пацієнти не отримують безкоштовно.

До слова, в цей "ковідний пакет" також включені доплати медикам в розмірі 300 відсотків до зарплати."Якщо хворого госпіталізували в стаціонар в ту лікарню, яка визначена для допомоги пацієнтам з коронавірусною інфекцією, держава повинна повністю покривати це лікування. Йдеться про так званий "ковідний пакет". На нього НСЗУ укладає контракт і перераховує лікарні необхідні кошти", — пояснив Ляшко. ГОРОСКОП:
Loading...
РЕКОМЕНДУЕМ САЙТ:


...